Дзвоніть нам:

+38 (067) 477 3041Пн-Пт з 9 до 20

Графологічна експертиза (дослідження).

Графологічна експертиза (дослідження). Найбільш реакційним напрямом в графології стало вчення глави антропологічної школи кримінального права Ломброзо, викладене в 1895 р в роботі «Керівництво по графології». Ломброзо рекомендував деякі особливості почерку використовувати для визначення так званого «природженого злочинця». Зокрема, він розділив почерки злочинців на дві великі групи: почерк вбивць, розбійників, грабіжників і почерк злодіїв. Це наївне, ідеалістичне за своєю сутністю і реакційний за політичною спрямованістю вчення неодноразово піддавалося обгрунтованій критиці з боку радянських криміналістів.

Інтерес з наукової точки зору представляють роботи сучасних графологов. Сучасна графологія значно вдосконалила аналіз почерку. У своїх численних експериментах графологи користуються даними інших наук. Графологія в даний час тісно пов’язана з медициною, зокрема з діагностикою. У 1935 р експерт – Почеркознавці Альфред Кафнер, що працює в міністерстві юстиції Австрії, після ряду спостережень прийшов до висновку, що між раковим захворюванням і почерком є ​​прямий зв’язок. Кафнер вивчив більше 35000 підписів і на підставі їх аналізу стверджував, що може передбачити ракове захворювання по почерку з точністю до 97%. У 30-х роках угорські графологи вивчили почерки понад 2000 дітей з ненормальною психікою у віці від 10 до 18 років. У процесі аналізу рукописів були встановлені закономірності у відхиленні почерку в залежності від стану психіки.

Дослідники запропонували лікувати дітей (змінювати психіку дитини) за допомогою певних змін почерку (так звана графотерапія). Вони вважали, що почерк може порушити нерви людини або заспокоїти їх.

За підрахунками американських графологов понад 500 фірм США використовують аналіз почерку для визначення професійних якостей людини, новоприйнятого на роботу або продукту, що просувається по службі. Європейські фірми почали використовувати графологію з початку XX століття. У ФРН, Данії, Франції фірми використовують графологію для визначення професійної придатності. В даний час графологію викладають в ФРН, в університетах Гамбурга, Мюнхена і ін. Новітні курси читаються в Сорбонні (Франція), в університетах Берна, Цюріха (Швейцарія) і ряді інших країн Європи. У США курс графології читається в Нью – Йоркському університеті, в Соціальної школі досліджень. У деяких університетах графологію вивчають після завершення курсу психології; в інших – її читають як частина медичного курсу.

Роботи сучасних графологів представляють певний науковий інтерес для радянських вчених – Почеркознавці, які займаються вирішенням завдань неидентификационного характеру: встановлення незвичайних умов виконання рукопису, стан людини в момент написання тексту, встановлення статі, віку, професії і т. і.

Спеціально не зупиняючись на історії розвитку криміналістичної експертизи листи в Росії в дореволюційний період, відзначимо лише, що внаслідок консерватизму і відсталості судової та політичної системи, криміналістичні знання розвивалися повільно; слабо використовувалися досягнення науки і техніки.

Весь багаторічний період розвитку радянської криміналістичної експертизи листи, за визначенням В. Ф. Орлової, – «це процес наукового дослідження закономірностей листи і почерку на базі комплексу знань різних областей науки, в першу чергу, природничого профілю, з метою створення і вдосконалення методики криміналістичної експертизи почерку ». Дослідження листи – завдання фахівців багатьох областей знання. Почеркознавці, як ніяким іншим фахівцям в області криміналістичної експертизи, пощастило в співдружності з ученими інших спеціальностей. В даний час почерк є об’єктом дослідження не лише криміналістів, судових експертів, а й медиків, фізіологів, психологів та інших фахівців.

Графологічна експертиза (дослідження)

Якщо Вам необхідні графологічна експертиза (дослідження) в Києві, Україні телефонуйте Нам.

3 ответа(ов) на “Графологічна експертиза (дослідження).”

  1. […] увагу слід звертати на загальну будову почерку передбачуваного виконавця, яка часто відтворюється у […]

  2. елла

    что нужно для ее проведения?
    с нетерпением жду ответа

  3. Юна

    Необходим Психологическтй анализ посерка ребенка. Тел. 066 177 61 12

Оставить комментарий