Дзвоніть нам:

+38 (067) 477 3041Пн-Пт з 9 до 20

Про нас

Наш центр являє собою об’єднання атестованих судових експертів із бездоганною репутацією та великим досвідом, більшість з яких мають стаж експертної роботи понад десять років. До штату центру входять висококваліфіковані працівники, яким присвоєно кваліфікації судових експертів за відповідними видами судових експертиз та експертних спеціальностей.

Пріоритетними завданнями центру в цілому та безпосередньо його керівництва являється якісне та професійне обслуговування клієнта (замовника), надання йому в найкоротші терміни кваліфікованої допомоги з питань призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, а також проведення спеціалістами центру, за відповідними видами судових експертиз, повних досліджень, надання обґрунтованих та об’єктивних письмових висновків на поставлені питання, а в разі необхідності роз’яснення їх.

Спеціалісти нашого центру дотримуються індивідуального підходу до кожного клієнта (замовника), завжди працюють на результат з метою досягнення ним кінцевої мети.