Дзвоніть нам:

+38 (067) 477 3041Пн-Пт з 9 до 20

Про нас

Наш центр є об’єднанням атестованих судових експертів з бездоганною репутацією та великим практичним стажем роботи, понад 10 років. Наші експерти добре відомі у науково-експертному середовищі, до штату центру входять висококваліфіковані працівники, яким присвоєно кваліфікації судових експертів з відповідних видів судових експертиз та експертних спеціальностей.

Пріоритетними завданнями центру в цілому та безпосередньо його керівництва є якісне та професійне обслуговування клієнта, надання йому у найкоротші терміни кваліфікованої допомоги з питань призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, а також проведення спеціалістами центру з відповідних видів судових експертиз, повних досліджень з надання обґрунтованих та об’єктивних письмових висновків на поставлені питання з метою вирішення максимальної кількості питань поставлених перед експертом, а у разі потреби роз’яснення їх.

Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до чинного законодавства України та нормативно-правових актів Міністерства юстиції України щодо проведення судових експертиз та експертних досліджень.

Наші партнери:

    

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКСПЕРТНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР ЕРГАРД&ПАРТНЕРИ»
Код ЄДРПОУ ПП: 45342381
ergard2017@ukr.net
https://www.eac-erhard.com

Послуги:
– судово-медична експертиза;
– консультації з питань призначення та проведення судово-медичної експертизи;
– науково-практичні заходи в сфері судово-експертної діяльності (конференції, семінари, тренінги, майстер-класи, лекції).