Дзвоніть нам:

+38 (067) 477 3041Пн-Пт з 9 до 20

Провести експертизу почерку (підпису) Київ Україна.

Провести експертизу почерку (підпису) Київ Україна. Криміналістичне дослідження письма є галуззю криміналістичної техніки.

Вирішує ряд завдань почеркознавчої експертизи, одним з яких є ідентифікація особи, а також бере до уваги певні закономірності письма та досліджує його.

Так як в Україні дуже частими є ситуації, пов’язані з підробкою документів для заволодіння чужим майном або бізнесом, актуальним є питання проведення почеркознавчої експертизи.

Найчастіше така експертиза проводиться для того, щоб встановити справжність підпису або виявлення фальсифікації документів. Звичайно, цей метод не має стовідсоткової точності, але експерт з великою вірогідністю, завдяки проведенню почеркознавчої експертизи може встановити не лише належність підпису конкретній особі, а також те, чи не було вчинено психічного чи фізичного тиску на таку особу.

Також проведення такої експертизи важливе, коли необхідно встановити вік особи, інші фізіологічні особливості, або часовий проміжок, в який було вчинено певні записи чи був підписаний документ.

Дуже розповсюдженими є випадки, коли особи прагнуть приховати, що підпис чи інший рукописний текст вчинений саме ними. Для цього вони навмисно змінюють почерк намагаються спотворити його, щоб неможливо було ідентифікувати, що текст вчинено саме ними.

Найчастіше в таких випадках особи пишуть лівою рукою, якщо зазвичай пишуть правою, або використовують друковані літери. Проте, навіть в цих випадках судово-почеркознавча експертиза може встановити, ким саме були здійснені записи,  адже навіть при умисній зміні почерку залишаються стійкі ознаки, які характерні саме конкретній особі.

На даному етапі, для запобігання заволодіння чужим майном, на більшості документів справжність підпису має бути завірена нотаріально, та все ж не поодинокі випадки, коли підроблюють підпис і печатку нотаріуса. Зазвичай, для підробки підпису особа намагається перевести підпис з існуючого в неї документу, що знижує швидкість письма, що може з’ясувати експерт при  проведені почеркознавчої експертизи. Доки використовуються паперові носії, даний вид експертизи не втратить свої актуальності.

Як що Вам необхідно провести експертизу почерку (підпису) Київ Україна звертайтесь до Нас.

провести експертизу почерку (підпису) Київ Україна

У Нас кваліфіковані експерти з досвідом работи понад 10 років, телефонуйте!

3 ответа(ов) на “Провести експертизу почерку (підпису) Київ Україна.”

  1. […] методики дослідження сформованих підписів, які виконані з розривом у […]

  2. […] необхідно проводити дослідження у певній методичній послідовності, яка передбачає […]

  3. игорь

    Вы можете предоставить вывод специалиста

Оставить комментарий